• Przywitanie Wiosny

• 05.04.2018 22:11
          • Pierwszy Dzień Wiosny Dzieci z Filii w Bramce
            21. marca, około godziny 10:00, dzieci szkoły w Bramce znalazły na korytarzu tajemniczy list…nikt nie przyznał się do jego napisania; okazało się, że to sama Pani Wiosna zwróciła się do uczniów o pomoc w przegonieniu nie chcącej odejść Zimy.
          • W podziękowaniu zaprosiła ich do wspaniałej zabawy – poszukiwania wiosennego skarbu, który ukryła w tajemniczym miejscu. Żeby do niego dojść, uczniowie podczas zabawy opartej na zasadach 'podchodów', musieli wykonywać różne zadania w poszczególnych ‘bazach’. Gdy wykonali je poprawnie, zdobywali wskazówkę do dalszej drogi. Zabawa ta okazała się dla dzieci niezwykle ekscytująca, w jej przygotowaniu pomogły Pani Wiośnie p. Lidia Prajwocka oraz p. Sylwia Grodecka.
            Po odnalezieniu skarbów przez wszystkie drużyny, uczniowie udali się na ognisko, na którym upiekli pyszne kiełbaski i zaśpiewali wiosenne piosenki. Smutną minę miała jedynie Panna Marzanna, która na zakończenie ogniska została spalona na stosie.
            Uczniowie stwierdzili, że był to ‘najwspanialszy Pierwszy Dzień Wiosny’, jaki do tej pory przeżyli.

>>>Fotorelacja<<<