• 13 lutego 2018 r.

Spotkanie maluchów ze strażakiem

Dnia 13 lutego klasę "0" i oddział przedszkolny odwiedziła strażaczka dh Katarzyna Żurawska. Przeprowadziła pogadankę dla dzieci na temat pracy w straży pożarnej, przypomniała o numerach alarmowych. Poinformowała jak wezwać straż pożarną oraz jak bezpiecznie poruszać się o zmierzchu. W tym celu podarowała dzieciom kamizelki odblaskowe, których będą używały podczas wycieczek i spacerów. Dzieci częściowo zapoznały się także ze sprzętem pożarniczym.

Zbiórka karmy dla zwierząt

Zakończyliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt  w naszej szkole! Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy ponad 100 kg karmy oraz koce, ręczniki, a nawet legowisko dla schroniska w Zbożnem koło Morąga
            Serdecznie dziękujemy w imieniu bezdomnych zwierzaków.

• 31. 10. 2017

Sprzątanie cmentarza

31 X 2017. Porządkowanie cmentarza Ewangelickiego w Żabim Rogu z uczniami klas III Gimnazjum iopiekunem Wolontariatu szkolnego K.Żurawską. Kształtowanie właściwych postaw patriotycznych.Współpraca z p. sołtys M. Mała i Sołectwem Żabi Róg