• Uroki Olsztyna - wycieczka klasy VIII b

• 29.04.2022r. klasa VIII b wybrała się do Olsztyna na krótką wycieczkę. Mimo że była krótka, to obfitowała w wiele atrakcji. Na początku odwiedziliśmy olsztyńską Starówkę. Naszym przewodnikiem była p. Kamila Jastrzębowska-Świerczyńska. Następnie zwiedzaliśmy Olsztyn i przemieściliśmy się do warmińskiej galerii. Tam w multikinie obejrzeliśmy film pt. Morbius". Zjedliśmy posiłek i zrobiliśmy okazyjne zakupy. Wróciliśmy wieczornym pociągiem, gdzie na stacji w Żabi Rogu czekali rodzice.

wych. R. Olszewska

• Dzień Ziemi w naszej szkole

• 22.04.2022 r. klasy VIII a i VIII b zorganizowały w naszej szkole obchody Święta Ziemi. Odbyły się takie działania jak: loteria, ekologiczne podchody, segregowanie odpadów, ekologiczne tatuaże i wiele innych. Co się działo w tym dniu, można zobaczyć na zdjęciach.
            Uczniowie klas ósmych spisali się na medal, wszystko było dopięte na ostatni guzik.
            Wychowawczynie klas ósmych serdecznie dziękują mamom swoich wychowanków za dostarczenie na to święto przepysznych ciast, które zaprezentowane są na zdjęciu. Wszystkie dzieci w szkole miały okazję ich skosztować. Dziękujemy również za fanty na ekologiczną loterię i inne wspierające nas działania.

Elżbieta Galanek i Roma Olszewska

• GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

• 21 kwietna odbyły się eliminacje GMINNEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM. Nasza drużyna w składzie: Natalia Paprocka, Maja Suchocka, Dominik Andruszkiewicz i Wiktor Zych zdobyła II miejce. GRATULUJEMY!!!

• Obchody Święta Ziemi

• Dnia 22.04. 2022 r. na przerwach: 940 - 950,  1035 - 1045,  1130 - 1145, 1230 - 1245 odbędą się w naszej szkole obchody „Święta Ziemi”. Klasy VIII a i VIII b zapraszają na:

• Loterię (ceny losów: 1 zł, 2 zł, 5 zł),
            • Ekologiczne tatuaże (za dziękuję),
            • Zgadywanki - rymowanki (za odgadnięcie zagadki – porcja pysznego ciasta),
            • Podchody dla klas 0 – III (w godzinach 855 – 1130, dla każdego słodki upominek),
            • Ekologiczne puzzle (nagroda – porcja ciasta),
            • Krzyżówki i rebusy (nagroda – porcja ciasta),
            • Nauka segregowania odpadów,
            • Origami – zwierzęta,
            • „Święto Ziemi” w niesamowitych kolorowankach – dla klas III-IV (z najciekawszych prac zorganizujemy wystawę),
            • Gry planszowe – chrońmy Ziemię.

MILE WIDZIANE ZIELONE STROJE

Serdecznie zapraszamy: klasa VIII a i VIII b

• Fanty na loterię

• 22.04.2022 r. w naszej szkole odbędzie się loteria z okazji Dnia Ziemi.

Jeśli masz w domu dobrą, niezniszczoną rzecz, przynieś do szkoły, do pracowni informatycznej na wspólną loterię.

Mogą to być książki, zabawki, gry, figurki, ozdoby itp.